14:40 17-05-2012 | Політика
Переглядів: 5221

Валерій КЕЛЕСТИН: Допомагаю тим, хто допомоги потребує…Народний депутат України Валерій Келестин розпочав свою активну депутатську діяльність на теренах Галицького району в жовтні 2011 року. Саме 12 жовтня відбувся його  перший прийом громадян у Галичі. Тоді просити допомоги і сприяння у народного обранця прийшли 27 жителів району.

На фото: Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет
вручає Валерію Келестину орден Миколая Чудотворця

Серед них були як прості громадяни, котрих спіткали у житті біди і негаразди, а інколи і байдужість  чи несправедливе відношення до них представників місцевої влади, так і керівники установ району, що просили сприяння у вирішенні виробничих питань. А ще поспілкуватися з депутатом прийшли керівники сільгосппідприємств та працівники центральної районної лікарні. Нове приміщення Галицької  ЦРЛ є чи не найтривалішим довгобудом у області. Воно будується вже понад 20 років. Перша його черга – приміщення поліклініки та швидкої допомоги -  було здано ще у 1998 році, у 2002-му – терапевтичне відділення. А ось хірургічне та родильне відділення не завершені  і досі. Тож лікарі місцевої лікарні прийшли просити сприяння у виділенні коштів на завершення будівництва, бо, кажуть, від цього страждають хворі, адже нове і старе приміщення лікарні знаходяться  в різних частинах  міста…

Кошти для завершення будівництва – не малі, тож Валерій Васильович активно вивчає всі можливі варіанти фінансування…
А ще Валерія Келестина дуже зацікавили звернення керівників галицьких дошкільних закладів, які просили сприяння у покращенні матеріальної бази садочків.  Їхні вихованці  через півтора-два десятка років стануть повноправними господарями своєї країни. Тож, на його думку, саме зараз потрібно створити для них найсприятливіші умови.

На фото: Ось такі  ігрові меблі тепер мають маленькі галичани 

Реакція на звернення галичан від Валерія Келестина не забарилася, і вже через місяць за його сприяння ряд дитячих садків придбали ігрові комплекси, оргтехніку, телевізор з DVD-програвачем. Галицька гімназія – два ноутбуки, Залуквянська ЗОШ оновила матеріально-технічну базу… Вирішено питання і щодо проблем у поштовій галузі. На прохання начальника ЦПЗ-6, який охоплює Галицький та Рогатинський райони, від імені народного депутата направлено звернення до Пенсійного фонду України, Міністерства соціальної політики, та Міністерства інфраструктури, а також до Генеральної дирекції «Укрпошта» щодо збереження поштової мережі в сільській місцевості та пошуку джерел збільшення доходів з метою підвищення заробітної плати поштовим працівникам виробничої ланки. Вирішено також ряд питань з працевлаштування молодих галичан.

За підсумками першого прийому громадян галичани побачили, що Валерій Васильович – людина слова і повірили йому. Тож не дивно, що наступний прийом громадян, який уже відбувся не у кабінетах районної влади, а у щойно відкритій і освяченій о. І. Броновським приймальні депутата, відзначився значно більшою кількістю відвідувачів і звернень. Як зазначали самі відвідувачі, про діяльність Валерія Васильовича і про його старання допомагати людям, прискіпливо розглядати кожне звернення і критично ставитися до байдужості і бездіяльності у деяких питаннях представників місцевої влади, вони дізнавалися з місцевої газети та телебачення. Проблеми,які турбують жителів м. Галича та району не залишаються поза увагою депутата, який кожному зверненню приділяє особливу увагу, сприяє його позитивному розгляду та вирішенню. Зі словами вдячності прийшли і ті жителі Галицького району, проблеми яких завдяки підтримці Валерія Васильовича на сьогоднішній день вже вирішені.
Вартує уваги і його благодійницька діяльність. За інформацією Рогатинської реферантури народного депутата, минулої неділі відбулося урочисте освячення та відкриття новозбудованої дзвіниці церкви у с. Воронів Рогатинського району. Власне за сприяння Валерія Келестина збудована ця дзвіниця і капличка біля неї. Та не тільки цій церковній громаді допоміг депутат Верховної Ради. Значні кошти вкладено ним на ремонти інших храмів, встановлення огорож, придбання озвучення для церков… Вдячні йому за допомогу церковні громади сіл Долиняни, Верхня Липиця, Нижня Липиця, Путятинці, Вишнів, Руда, Підгороддя, Чесники, Підкамінь, Вербилівці, Черче, Козарі, Потік, Світанок, Юнашків, Кутці, Сарники, Чагрів та інші.
А минулого року на свято Миколая сотні дітей отримали від народного депутата солодкі подарунки.
За свою благодійницьку діяльність та значний особистий вклад у розбудову українських храмів Валерій Келестин нещодавно нагороджений орденом Миколая Чудотворця. Цю високу відзнаку йому вручив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет під час перебування на Прикарпатті.
Значну увагу Валерій Келестин приділяє і навчальним та клубним закладам. За його сприяння у школах Рогатинського району встановлюють сучасні  енергозберігаючі вікна та двері, а клуби отримують сучасне озвучення. Багатьом людям він допомагає коштами на лікування. На даний час депутат у вільні від пленарних засідань дні здійснює виїзні прийоми громадян у селах.
Валерій Васильович наголошує, що в першу чергу намагається допомогти дітям і людям похилого віку. – Дитинство повинно бути яскравим і запам’ятатися на все життя, стверджує він, - А старість… Ніхто не знає, якою вона буде у кожного з нас…

Василь  ТЕРБІЖ


 


Коментарі (0)
Ваше ім’я:
 
Коментар:
 
 
 
 

Онлайн-підписка від ПриватБанку

Останні новини

 
05-12-2017
 
13:10
Протестувальники у Києві не випускають автомобіль із Сакаашвілі2
 
 
12:51
Замість шкільних булочок - наркотики3
 
 
12:36
Порошенко допускає збільшення мінімальної зарплати до 4100 гривень5
 
 
12:32
Саакашвілі затримали, коли він погрожував стрибнути з даху3
 
09-06-2017
 
08:22
Івано-Франківська УГП визначилася з обласним керівництвом3
 
01-06-2017
 
12:27
Захистімо дітей від російської агресії!5
 
31-05-2017
 
13:44
ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ під Мінюстом вимагали припинити політичне рейдерство4
 
 
10:45
Євген Нищук: Ми повинні дбати про свою цілісність, свою ідентифікацію4
 
30-05-2017
 
00:51
Микола Томенко розпочав зйомки фільму про Галич5
 
 
00:40
18-річний юнак загинув через незаконну "тарзанку" (відео)4
 
29-05-2017
 
15:19
Щастя не оминеш2
 
 
15:11
Мототрек у Галичі: відверті дебати про спорт і спокій4
 
 
10:09
Івано-Франківський осередок Галицької Партії обрав нове керівництво4
 
25-05-2017
 
01:34
Найцікавіші новини програми «Аргумент Гончарової» на минулому тижні з 15.05 по 19.05.20174
 
 
01:18
«Думаєте, жінки, які приїздять з Італії, розповідають правду?! 3
 
24-05-2016
 
17:47
У жахливій ДТП загинув двадцятирічний юнак (фото)4
 
05-05-2016
 
12:52
Литва заборонила в’їзд на свою територію 46 особам, яких пов’язують із засудженням Н.Савченко5
 
04-05-2016
 
13:02
НСЖУ оприлюднила список “Ворогів реформування преси”3
 
27-04-2016
 
12:20
Затверджено остаточну ціну на газ для населення4
 
 
11:22
Сьогодні відбудеться розіграш безкоштовних путівок у Дитячий табір «Артек-Буковель» від благодійного фонду «Новий Івано-Франківськ»5
 
 

Опитування

Голосування завершено!

Хто на Вашу думку має найбільші шанси очолити Івано-Франківську обласну раду?
 
Микола Палійчук
Михайло Вишиванюк
Юрій Романюк
Роман Онуфріїв
Сергій Адамович
Олександр Шевченко
Руслан Гусак
Дмитро Дзвінчук
Манолій Піцуряк
Василь Скрипничук
Зіновій Митник
Остап Дзеса
Петро Шкутяк
Олександр Джура
Ігор Насалик
 
Проголосувало: 299
 

Партнери

НАША КНОПКА

 
 

Ліхтарі рекомендують

 
Робота, вакансії, резюме на
  http://job.ukr.net.
Популярні фільми прокату на
  KINOafisha.ua.
Програма телепередач на
  TVgid.ua.
Новини UKR.NET:
  політика, економіка, спорт та ін.